10 x LED Lamp Druppel E14 3.5W mat 2900K
10 x LED Lamp Druppel E14 3.5W mat 2900K
€ 13,95
Niet langer beschikbaar
5x LED Lampen Filament E14 2,8W C35 2700K
“Filament” is het Latijnse woord voor “vezel” en verwijst in de wereld van de LED-verlichtingstechnologie naar lampen waarvan de binnenkant zichtbare “gloeidraden” bevat, wat nostalgisch doet denken aan de goede oude “gloeilampen”.
Deze nostalgische uitstraling wordt hierbij bewust nagebootst. Deze LED lampen zijn verkrijgbaar in alle van vroeger bekende vormen en met exact dezelfde fittingen, zodat traditionele gloeilampen daadwerkelijk door eenvoudig uit- en inschroeven uit de betreffende fitting kunnen worden vervangen door moderne LED lichtbronnen.
Het hier gepresenteerde artikel is een LED kaars met E14 fitting die brandt in warmwit licht. Ze heeft een minimaal stroomverbruik van slechts 2,8 Watt en een nominale levensduur van 15.000 branduren.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -25 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 911203 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 4 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E14 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,4 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2900 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 250 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 250 Lumen |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 45 mm |
| Productdiameter: | 45 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 88 mm |
| Schakelcycli: | 15000 |
| Stralingshoek: | 180 Grad |
| Vermogen: | 4 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden