3-delige set MiBoxer Tuinstraler Grondprikkerlamp 6W incl. Afstandsbediening Buitenlamp
3-delige set MiBoxer Tuinstraler Grondprikkerlamp 6W incl. Afstandsbediening Buitenlamp
€ 144,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
3-delige set MiBoxer LED Grondprikkerlamp 6W met talrijke accessoires
In de levering inbegrepen
- 3 LED Grondprikkerlampen
- 1 Outdoor-voedingsadapter
- 2 T-connectoren
- 2 Verlengkabels (elk 2 meter lang)
- 1 Afstandsbediening
Deze 6W tuinstraler beschikt over 16 miljoen lichtkleurinstellingen. De tuinstraalspot is dimbaar.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen branden de tuinstralers dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De grondprikkerlamp wordt geleverd met een 161 mm lange grondprikker, waarop de tuinstraler gemonteerd kan worden. De grondprikker is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De aansluitkabel heeft een lengte van twee meter. De aluminium behuizing is aan de achterkant geribbeld om overtollige warmte snel af te voeren.
De High Lumen LED-chips geven het licht symmetrisch af via een optische lens. De tuinstralers worden aangestuurd met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening (bereik 30 meter). Met een 2.4 GHz gateway (apart te bestellen) is spraakbesturing (Alexa, Google Assistant) en aansturing via smartphone mogelijk. Gebruik om compatibiliteitsredenen accessoires van MiBoxer.
T-connectoren voor de buitenbekabeling
De zwarte T-connectoren zijn geschikt om meerdere MiBoxer tuinlampen met elkaar te verbinden. De T-connectoren hebben een zwarte kleur en zijn geschikt voor gebruik buitenshuis. Let er bij de montage op dat er geen vocht naar binnen dringt en dat de schroefsluitingen stevig vastzitten om kortsluiting te voorkomen.
Verlengkabel
Bij het aanleggen van MiBoxer tuinstralers moeten soms grotere afstanden in de tuin of het bloembed worden overbrugd. Hiervoor is een verlengkabel nodig. De aanwezige 200 cm lange verlengkabel past op de aansluitingen van de MiBoxer tuinstraler FUTC08.
Instructievideo 3-delige set LED Grondprikkerlamp 6W
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928898 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2,16 kg |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 1,45345 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 550 Lumen |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Producthoogte: | 108 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 25 Grad |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Vermogen: | 6 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden