3D Huisnummer 1 RVS antraciet RAL7016 Lettertype Arial
3D Huisnummer 1 RVS antraciet RAL7016 Lettertype Arial
€ 20,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
3D Huisnummer 1 | antracietkleurig | van RVS | Hoogte 150 mm
De fraai vormgegeven, antracietkleurige huisnummer \"1\" is gemaakt van roestvrij V2A roestvrij staal en heeft een tijdloos, puristisch design.
De RVS huisnummer heeft een hoogte van 150 mm en een diepte van 25 mm. De materiaaldikte bedraagt 1 mm.
De kwalitatief hoogwaardige outdoor huisnummer 1 wordt inclusief 2 bevestigingspennen geleverd. In de verpakking zijn geen afstandhouders inbegrepen, deze zijn dus geen vereiste voor de montage.
Waarom is een zichtbare bevestiging van huisnummers belangrijk?
Wanneer u bezoek verwacht, wordt uw huis in de laatste stap vooral door het huisnummer geïdentificeerd. In noodsituaties is het belangrijk dat de brandweer, ambulance of politie uw woning snel kunnen vinden. Ook voor pakketbezorging of bij het ophalen door een taxi speelt het huisnummer een belangrijke rol.
Montage
De antracietkleurige huisnummer wordt met twee draadeinden aan de huismuur gemonteerd. In de levering bevindt zich een montagesjabloon waarop de boorgaten zijn aangegeven. Het montagesjabloon wordt met de bijgevoegde plakstrips op de gewenste positie op de huismuur bevestigd.
In Duitsland zijn huiseigenaren volgens het bouwbesluit verplicht om een huisnummer te bevestigen. De huisnummers worden door de gemeente toegekend. Informeer altijd voor de aankoop bij uw gemeentelijke administratie of bij de plaatselijke bouwautoriteit, aangezien er lokaal verschillende voorschriften voor huisnummers kunnen zijn die onder andere betrekking kunnen hebben op de grootte, montagehoogte en zelfs kleur, materiaal en andere specificaties. Met de montage van een conform huisnummer voorkomt u boetes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 13,5 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,17 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 62 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 62,25 g |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | 3D Huisnummer |
| Lettertype: | Cijfer |
| Nettogewicht van het product: | 0,11 kg |
| Productkleur: | antraciet |
| Tekens: | 1 |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 22,5 cm |
Aanmelden