3D Huisnummer Koppelteken RVS V2A onverlicht Arial
3D Huisnummer Koppelteken RVS V2A onverlicht Arial
€ 11,95
10 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
3D Huisnummer - Koppelteken van V2A RVS - Hoogte 30 mm
De fraai vormgegeven huisnummer "-" is gemaakt van roestvrij staal en heeft een tijdloos, puristisch design.
Het koppelteken wordt samen met de 150 mm hoge RVS huisnummers (0-9) gebruikt. De diepte bedraagt 25 mm. De materiaaldikte is 1 mm.
Het kwalitatief hoogwaardige outdoor huisnummer - wordt inclusief 2 bevestigingspennen geleverd. In de verpakking zijn geen afstandhouders inbegrepen, deze zijn dus geen vereiste voor de montage.
Waarom is een zichtbare bevestiging van huisnummers belangrijk?
Wanneer u bezoek verwacht, wordt uw huis in de laatste stap vooral door het huisnummer geïdentificeerd. In noodsituaties is het belangrijk dat de brandweer, ambulance of politie uw woning snel kunnen identificeren. Ook voor pakketbezorging of bij het ophalen door een taxi speelt het huisnummer een belangrijke rol.
Montage
Het huisnummer wordt met twee draadeinden aan de huismuur gemonteerd. In de levering bevindt zich een montagesjabloon waarop de boorgaten zijn aangegeven. Het montagesjabloon wordt met de bijgevoegde plakstrips op de gewenste positie op de huismuur bevestigd.
In Duitsland zijn huiseigenaren volgens het bouwbesluit verplicht om een huisnummer te bevestigen. De huisnummers worden door de gemeente vastgesteld. Informeer altijd vooraf bij uw stadsbestuur of de plaatselijke bouwautoriteit, aangezien er lokaal verschillende voorschriften voor huisnummers kunnen zijn die onder andere betrekking kunnen hebben op de grootte, montagehoogte en zelfs kleur, materiaal en andere specificaties. Met de montage van een huisnummer voorkomt u boetes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | 3D Huisnummer |
| Lettertype: | Speciaal teken |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Productkleur: | roestvrij staal |
| Tekens: | Koppelteken |
Aanmelden