3D Huisnummer a RVS antraciet RAL7016 Lettertype Arial
3D Huisnummer a RVS antraciet RAL7016 Lettertype Arial
€ 20,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
3D Huisnummer a | antracietkleurig | van RVS | Hoogte 110 mm
De fraai vormgegeven, antracietkleurige huisnummer "a" is gemaakt van roestvrij V2A staal en heeft een tijdloos, puristisch design.
De "a" wordt gecombineerd met de 150 mm hoge RVS huisnummers (0-9). De huisnummer "a" heeft een diepte van 25 mm. De materiaaldikte bedraagt 1 mm.
De kwalitatief hoogwaardige outdoor huisnummer a wordt inclusief 2 bevestigingspennen geleverd. In de verpakking zijn geen afstandhouders inbegrepen, deze zijn dus geen vereiste voor de montage.
Waarom is een zichtbare bevestiging van huisnummers belangrijk?
Wanneer u bezoekers verwacht, wordt uw huis in de laatste stap vooral door het huisnummer geïdentificeerd. In noodsituaties is het belangrijk dat de brandweer, ambulance of politie uw woning snel kunnen identificeren. Ook voor pakketbezorging of bij het ophalen door een taxi speelt het huisnummer een belangrijke rol.
Montage
De antracietkleurige huisnummer wordt met twee draadeinden aan de huismuur gemonteerd. In de levering bevindt zich een montagesjabloon waarop de boorgaten zijn aangegeven. Het montagesjabloon wordt met de bijgevoegde plakstrips op de gewenste positie op de huismuur gefixeerd.
In Duitsland zijn huiseigenaren volgens het bouwbesluit verplicht om een huisnummer te bevestigen. De huisnummers worden door de gemeente toegewezen. Informeer altijd voor de aankoop bij uw gemeentelijke administratie of bij de plaatselijke bouwautoriteit, aangezien er lokaal verschillende voorschriften voor huisnummers kunnen zijn die onder andere betrekking kunnen hebben op de grootte, montagehoogte en zelfs kleur, materiaal en andere specificaties. Met de montage van een conform huisnummer voorkomt u boetes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | 3D Huisnummer |
| Lettertype: | Kleine letter |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Productkleur: | antraciet |
| Tekens: | a |
Aanmelden