3M Scotchlok UR2 Kabel Knijpverbinder
3M Scotchlok UR2 Kabel Knijpverbinder
€ 0,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1385
Knijpverbinder 3M Scotchlok UR2
Deze bijzondere verbinders maken waterbestendige verbindingen van 3-polige (of 2-polige) LED strips op een zeer praktische manier mogelijk, omdat het verwijderen van de isolatie van de kabeluiteinden niet nodig is.
Kabel insteken en met de combinatietang samendrukken - dat is alles.
In één stap wordt de geleider gestript en gecontacteerd. Zo is een stevige, trillingsbestendige en duurzame verbinding gegarandeerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "3M Scotchlok UR2 Kabel Knijpverbinder"
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Productbreedte: | 10 mm |
| Productlengte: | 17 mm |
| Verpakkingslengte: | 1,89 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.