4-delige set E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
4-delige set E27 10W RGB+CCT Wi-Fi Smart LED-lamp 806 Lumen
€ 17,30
% € 34,95 (50.5% bespaard)Niet langer beschikbaar
4-delige set RGB CCT lamp 10W voor E27 fitting
Met deze E27 Smart lampen transformeert u uw eigen huis in een Smart Home voor verlichting.
U heeft een smartphone, een 2,4-GHz-WLAN- of 5-GHz-WLAN-netwerk in uw woning en de gratis Smart Life App van Tuya nodig en u kunt direct aan de slag.
De Smart Life App wordt gratis gedownload uit de Google Playstore of de Apple App Store, afhankelijk van of u een mobiel Android of iOS apparaat heeft. De app wordt met de Smart lamp gekoppeld en daarna bedient u de lamp zelfs vanuit uw kantoor of vanuit uw strandstoel aan de Noordzee.
Er is geen extra hardware zoals een bridge of hub nodig.
Spraakbesturing is mogelijk
Natuurlijk is spraakbesturing via Amazon/Echo en Google Home/Assistant mogelijk.
De functies van de E27 Smart lamp
De E27 fittingen zijn meestal in alle huishoudens te vinden. Houd rekening met de afmetingen van de lamp: diameter 60 mm, hoogte 112 mm. De Smart lampen worden zowel individueel als als groep aangestuurd. Voorbeeld: Alle Smart lampen in de woonkamer worden in de app als groep "Woonkamer" gedefinieerd. Wanneer u voor de groep "Woonkamer" de kleur rood selecteert, dan zullen alle Smart lampen uniform naar rood overschakelen.
Door de apparaatvrijgave kunnen de medebewoners de lampen aansturen.
Als RGB CCT lamp staan er een groot aantal bonte lichtkleuren tot uw beschikking. Met CCT worden ook de wit-tinten warmwit, neutraalwit en koudwit gedekt. Voor elke situatie de passende lichtkleur - wanneer u een boek leest, verkiest u waarschijnlijk wit licht, wanneer er gasten op bezoek zijn, mag het zeker ook wat kleurrijker zijn.
De Smart lamp laat zich via de app traploos dimmen.
Met de timer-functie legt u de schakeltijden van de Smart lampen vast.
Toepassingsgebieden
Naar onze mening zijn er voor deze 10W Smart lamp talrijke toepassingsgebieden: woonkamer, eetkamer, kinderkamer, gang, plafondlampen, vloerlampen, etc.
Opmerking: Bij gebruik buitenshuis is een zeer goed wifi-netwerk in de buitenruimte vereist.Opmerking: LongLife LED biedt technische productondersteuning alleen in combinatie met de SmartLife App.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 20 m |
| EPREL-registratienummer: | 928884 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 10 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E27 |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,44 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 60 mm |
| Inbouwlengte: | 120 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 806 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 806 Lumen |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 43 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 120 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 240 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 10 W |
| Voeding: | intern |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden