5-delige set MiBoxer Tuinstraler Grondpennenlamp 6W incl. Afstandsbediening Buitenlamp
5-delige set MiBoxer Tuinstraler Grondpennenlamp 6W incl. Afstandsbediening Buitenlamp
€ 189,95
47 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
5-delige set LED Tuinstraler Grondpennenlampen 6W RGB CCT met accessoires
In de levering inbegrepen:
- 5 LED Grondpennenlampen
- 1 Outdoor Voeding (60W)
- 4 T-connectoren
- 4 Verlengkabels (elk 2 meter lang)
- 1 Afstandsbediening
Deze dimbare 6W grondpennenlampen beschikken over 16 miljoen lichtkleurinstellingen.
Dankzij de geïntegreerde geheugenfunctie blijft bij het uitschakelen de laatst gekozen instelling van de lichtkleur opgeslagen. Bij het inschakelen branden de grondpennenlampen dus in de laatst ingestelde lichtkleur.
De tuinstralers worden elk geleverd met een 161 mm lange grondpen, waarop de tuinstralers worden gemonteerd. De grondpen is gemaakt van hoogwaardig kunststof. De aansluitkabel heeft een lengte van twee meter.
De High Lumen LED-chips geven het licht symmetrisch af via een optische lens. De tuinstralers worden aangestuurd met een 2.4 GHz afstandsbediening (bereik 30 m). Met een 2.4 GHz gateway is spraakbesturing (Alexa, Google Assistant) en bediening via smartphone mogelijk. Gebruik om redenen van compatibiliteit accessoires van MiBoxer.
Op de 60W voeding kunnen maximaal 9 van deze 6W grondpennenlampen worden aangesloten.
Waterdichte T-connectoren en verlengkabels
De zwarte T-connectoren zijn geschikt om meerdere MiBoxer tuinlampen met elkaar te verbinden. De T-connectoren hebben een zwarte kleur en zijn geschikt voor gebruik buitenshuis. Let er bij de montage op dat er geen vocht naar binnen dringt en dat de schroefsluitingen stevig vastzitten om kortsluiting te voorkomen.
Voor het overbruggen van grotere afstanden in de tuin of het bloembed zijn de 200 cm lange verlengkabels nodig.
Instructievideo 5-delige set LED Tuinstraler 6W van MiBoxer
Ontdek in deze video hoe u de afstandsbediening efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| EPREL-registratienummer: | 928899 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 6 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 3,3 kg, 3,258 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 550 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 2,327 kg, 2,43345 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 550 Lumen |
| Productbreedte: | 60 mm |
| Producthoogte: | 108 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Stralingshoek: | 25 Grad |
| Vermogen: | 6 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden