5 x LED Lamp Filament E14 2.8W C35 2700K
5 x LED Lamp Filament E14 2.8W C35 2700K
€ 15,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
5x LED Lamp Filament E14 2,8W C35 2700K
“Filament” is het Latijnse woord voor “vezel” en verwijst in de wereld van de LED-verlichtingstechnologie naar lampen waarvan de binnenkant zichtbare “gloeidraden” bevat, wat nostalgisch doet denken aan de goede, oude “gloeilampen”.
Deze nostalgische uitstraling wordt hierbij bewust nagebootst. Deze LED-lampen zijn verkrijgbaar in alle van vroeger bekende vormen en met exact dezelfde fittingen, zodat traditionele gloeilampen daadwerkelijk door eenvoudig uit- en inschroeven uit de betreffende fitting kunnen worden vervangen door moderne LED-lichtbronnen.
Het hier gepresenteerde artikel is een LED-kaars met E14-fitting die brandt in warmwit licht. De lamp heeft een minimaal stroomverbruik van slechts 2,8 Watt en een nominale levensduur van 15.000 branduren.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | opaal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 911204 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 2 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E14 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Ingangsspanning: | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | COB/Filament |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 250 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 15000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 250 Lumen |
| Nominale stroom: | 30 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,4 |
| Productdiameter: | 35 mm |
| Producthoogte: | 97 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 360 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 25 Watt |
| Vermogen: | 2 W |
| Voeding: | intern |
Aanmelden