5x LED Lichtbron 7W 500lm + Bouwfitting E27
5x LED Lichtbron 7W 500lm + Bouwfitting E27
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
5-delige set LED Lichtbronnen 7W 610lm + Bouwfitting E27
In de levering inbegrepen:
- 5x LED Lamp 7W met E27 fitting
Deze lamp wordt in de meeste huishoudens gebruikt in vloerlampen, tafellampen, plafondlampen, etc. of juist in combinatie met de bouwfitting E27
De LED-lamp heeft een nominale levensduur van 25.000 uur. U bespaart niet alleen stroom, maar ook grondstoffen, omdat u voor deze lamp lange tijd geen vervanging hoeft te kopen.
De LED lamp schijnt in neutraal wit licht, dat graag in keuken-, kantooromgevingen of knutsel-/hobbyhoeken wordt gebruikt. De lamp heeft een helderheid van 610 lumen. Vanwege de beschermingsklasse IP20 alleen geschikt voor binnenruimtes.
- 5x LED Bouwfittingen E27
Deze bouwfitting is ontworpen voor E27-lampen, 230V bedrijfsspanning.
De bouwfitting wordt geleverd met kroonsteen, 140 mm aansluitkabel en driegatsschijf.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 898676 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 7 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E27 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,015 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,45 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,005 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 60 mm |
| Inbouwlengte: | 108 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SAMSUNG |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 610 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,315 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 610 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productdiameter: | 60 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 108 mm |
| Schakelcycli: | 12500 |
| Stralingshoek: | 210 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 7 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden