Aansluitkabel met bus oranje 2-polig, 11cm kabel+3cm bus
Aansluitkabel met bus oranje 2-polig, 11cm kabel+3cm bus
€ 0,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1949
Aansluitkabel met bus oranje 2-polig, 11cm kabel+3cm bus
De 2-polige kabel heeft een lengte van 11cm met gestripte kabeluiteinden (gemeten tot aan de stekker).
De stekker zelf heeft een lengte van 3cm.
De stekker zelf heeft een lengte van 3cm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Aansluitkabel met bus oranje 2-polig, 11cm kabel+3cm bus"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.