Aansluitkabel naar de controller 1m 3-polig voor CCT Dual Wit Minispot- inbouwspot AMSP12MN3C00
Aansluitkabel naar de controller 1m 3-polig voor CCT Dual Wit Minispot- inbouwspot AMSP12MN3C00
€ 2,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4542
Aansluitkabel naar de controller voor MiBoxer LED Spot 12V (Art. nr. 4541)
Voor de aansturing van de LED-spot (Art. nr. 4541) is een controller vereist. Met deze kabel van 1m wordt de LED-spot op een controller aangesloten. Normaal gesproken heeft u voor een correcte installatie en ingebruikname twee kabels nodig.
Voor de bekabeling van de LED-spots onderling heeft u de verbindingskabel met Art. nr. 4543 nodig.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Aansluitkabel naar de controller 1m 3-polig voor CCT Dual Wit Minispot- inbouwspot AMSP12MN3C00"
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,03 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 1 m |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 18 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.