Afdekking Opaal 350mm
Afdekking Opaal 350mm
€ 10,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1392
Reserveafdekking voor LED Plafondlamp
Bij een defect aan de opalen afdekking voor de LED plafondlamp met een diameter van 350 mm kan deze probleemloos worden vervangen door een nieuwe afdekking. De bestaande lamp kan zo verder worden gebruikt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afdekking Opaal 350mm"
| Afdekking: | opaal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +45 °C |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,2 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,2 kg |
| Productdiameter: | 350 mm |
| Producthoogte: | 105 mm |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.