Afdekring zilver voor in-opbouwspot 12W Ø166 mm
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 12W Ø166 mm
€ 5,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2257
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 12W 166 mm
Deze afdekring is een accessoire voor de CCT in-opbouwspot art.nr. 2253.
Standaard worden deze spots geleverd met een wit frame, maar deze nikkelen ring transformeert het witte frame met een eenvoudige klik in een zilverkleurig frame. De afdekring heeft een diameter van 166 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afdekring zilver voor in-opbouwspot 12W Ø166 mm"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 17 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,084 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,117 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 29 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 33 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,084 kg |
| Productdiameter: | 166 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Verpakkingshoogte: | 2 cm |
| Verpakkingslengte: | 17,3 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.