Afdekring zilver voor in-opbouwspot 24W Ø293mm
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 24W Ø293mm
€ 6,95
27 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2259
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 24W 293 mm
Deze accessoire-ring hoort bij onze CCT in-/opbouwspot art.nr. 2255, die met een wit frame wordt geleverd.
Vindt u de lamp mooi, maar heeft u liever een zilveren frame?
Klik heel eenvoudig deze nikkelen ring over het bestaande frame - en u heeft direct uw zilveren frame! De afdekring heeft een diameter van 293 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afdekring zilver voor in-opbouwspot 24W Ø293mm"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,91 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,02 kg |
| Productdiameter: | 293 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Verpakkingslengte: | 31 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.