Afdekring zilver voor in-opbouwspot 6W Ø141 mm
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 6W Ø141 mm
€ 4,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2256
Afdekring zilver voor in-opbouwspot 6W 141 mm
Deze afdekring kunt u gebruiken om het witte frame van de CCT in-/opbouwspot (art.nr. 2252) te veranderen in een aantrekkelijk zilveren frame. De afdekring heeft een diameter van 141 mm.
Eenvoudig over het bestaande frame heen klikken - klaar!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afdekring zilver voor in-opbouwspot 6W Ø141 mm"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 14,5 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,068 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,092 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 21 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,068 kg |
| Productdiameter: | 141 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Verpakkingshoogte: | 2,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 14,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.