Afdekring zilver voor inbouw-opbouwspot 18W Ø219mm
Afdekring zilver voor inbouw-opbouwspot 18W Ø219mm
€ 5,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2258
Afdekring zilver voor inbouw-opbouwspot 18W 219 mm
Met deze afdekring kunt u het witte frame van de CCT-inbouw-opbouwspot art.nr. 2254 op een super eenvoudige manier veranderen in een zilveren frame: klik deze nikkelen ring gewoon over het frame van de spot - klaar! De afdekring heeft een diameter van 219 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afdekring zilver voor inbouw-opbouwspot 18W Ø219mm"
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,91 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,02 kg |
| Productdiameter: | 219 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Verpakkingslengte: | 23 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.