Afstandsbediening ATOS4 4-Zones Programmeerbaar RGBW
Afstandsbediening ATOS4 4-Zones Programmeerbaar RGBW
€ 72,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2752
ATOS4 programmeerbare afstandsbediening 4-zones RGBW
Een handige afstandsbediening voor het aansturen van ATOS4 controllers die verbonden zijn met RGBW strips. Er staan vier zones tot uw beschikking. U kunt onbeperkt controllers aan een zone toevoegen. Zo kunnen zowel afzonderlijke secties als volledige groepen worden aangestuurd.
Samenvatting:
Regeling van kleur & helderheid
tot 4 lichtzones aanstuurbaar
Touchwiel voor kleurkeuze
Touchveld om te dimmen
Afzonderlijke toetsen voor RGBW
Eenvoudige koppeling met de controllers
10 voorgeïnstalleerde kleurwisselingen
Geheugentoetsen voor individuele effecten
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afstandsbediening ATOS4 4-Zones Programmeerbaar RGBW"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 16 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 23 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 51,87 mm |
| Inbouwdiepte: | 19 mm |
| Inbouwlengte: | 152,67 mm |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 19 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 153 mm |
| Radiofrequentieband: | 869.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | ATOS 2.4GHz |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,8 cm |
| Wifi-frequentieband: | 868 MHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.