Afstandsbediening ATOS4 8-zones RGBW met touchwiel
Afstandsbediening ATOS4 8-zones RGBW met touchwiel
€ 62,95
Niet langer beschikbaar
Afstandsbediening ATOS4 8-zones RGBW met touchwiel
Deze handige afstandsbediening is de ideale aanvulling op elke ATOS4 controller. U heeft de mogelijkheid om hiermee acht verschillende zones van LED's aan te sturen en deze afzonderlijk of in groepen te bedienen (bijv. slaapkamer, kinderkamer, woonkamer).
U kunt 16.000.000 verschillende kleurtinten en ook wit licht instellen via het gevoelige touch-oppervlak. Ook het dimmen van de gekozen lichtinstellingen is mogelijk, evenals de controle van de loopsnelheden van de ingestelde programma's.
Samenvatting:
Besturing van de kleur & helderheid
tot 8 lichtzones bestuurbaar
Touchwiel voor kleurkeuze
Afzonderlijke toetsen voor RGBW
Geheugentoetsen voor individuele effecten
Programma / Overgang / Kleuren
1 zacht wit-geel-roze-wit-turkoois
2 zacht roze-rood-geel-groen-turkoois-blauw
3 zacht blauw-roze-geel-groen-turkoois
4 zacht rood-wit-groen-wit-blauw-wit
5 direct rood-geel-wit-turkoois-groen-wit-roze-blauw-roze-wit-geel
6 zacht >100%, zacht <0% rood-groen-blauw
7 zacht >100%, direct >0% rood-groen-blauw
8 direct >100%, zacht >0% rood-groen-blauw
9 direct rood-groen-blauw
10 zacht blauw-roze-oranje-geel-wit-turkoois
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,068 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,088 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 19 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 20 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 43,8 mm |
| Inbouwdiepte: | 24,5 mm |
| Inbouwlengte: | 131,6 mm |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,068 kg |
| Productbreedte: | 43,8 mm |
| Producthoogte: | 24,5 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 131,6 mm |
| Radiofrequentieband: | 869.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | ATOS 2.4GHz |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5 cm |
| Wifi-frequentieband: | 868 MHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden