Afstandsbediening wit 99 zones voor CCT LED Paneel Dimmen Schakelen Kleurinstelling - Kleur: wit
Afstandsbediening wit 99 zones voor CCT LED Paneel Dimmen Schakelen Kleurinstelling
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1527
Accessoires
CCT LED Paneel Afstandsbediening/Afstandsbesturing
Met deze afstandsbediening kunt u naar wens één paneel, tot wel 99 groepen of tot wel 100 panelen tegelijkertijd bedienen. Naast de traploze keuze van de lichtkleur van 3000K tot 6500K kan het paneel gedimd worden, een timer worden ingesteld en kunnen er twee scènes worden geprogrammeerd.
Voor de stroomvoorziening zijn 2 x AAA batterijen nodig (niet bij de levering inbegrepen).
Geschikt voor de afstandsbediening zijn de volgende LongLife LED CCT LED Panelen:
- CCT LED Paneel 30x30cm 18W 3000K-6000K (Artikelnummer: 1526)
- CCT LED Paneel 60x60cm 36W 3000K-6000K (Artikelnummer: 1525)
- CCT LED Paneel 62x62cm 36W 3000K-6000K (Artikelnummer: 1521)
- CCT LED Paneel 120x30cm 36W 3000K-6000K (Artikelnummer: 1728)
- CCT LED Paneel 120x60cm 60W 3000K-6000K (Artikelnummer: 1826)
- CCT LED Paneel 60x30cm 24W 2700-6500K (Artikelnummer: 2286)
- CCT LED Paneel 150x30cm 48W 3000K-6000K (Artikelnummer: 2479)
- CCT LED Paneel 120x15cm 36W 3000K- 6000K (Artikelnummer: 2136)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Afstandsbediening wit 99 zones voor CCT LED Paneel Dimmen Schakelen Kleurinstelling - Kleur: wit"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg, 0,051 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 17 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 18 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleur: | wit |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg, 0,051 kg |
| Productkleur: | wit |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Verpakkingshoogte: | 2,8 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.