Aftakdoos Verbindingsdoos Kabelverbinder Buiten Kabeldiameter Ø 4mm-12mm,
Aftakdoos Verbindingsdoos Kabelverbinder Buiten Kabeldiameter Ø 4mm-12mm,
€ 6,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4500
Aftakdoos voor buiten gebruik
De waterdichte aftakdoos (IP68) is geschikt voor de bekabeling van stroomvoerende kabels buitenshuis of in vochtige ruimtes.
Toepassingsgebieden: Bekabeling van buitenstralers in tuin- of parkinstallaties, buitenreclameborden, grondinbouwspots, padverlichting, etc.
Verdere technische details
- Maximale belastbaarheid 450V (bijv. krachtstroom)
- Geschikt voor kabeldiameters van 4 mm tot 12 mm
- Kunststof: PC
- Hoge temperatuurbestendigheid
- Beschermingsklasse IP68: waterdicht ontwerp
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Aftakdoos Verbindingsdoos Kabelverbinder Buiten Kabeldiameter Ø 4mm-12mm,"
| Afdekking: | zwart |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP68 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Materiaal: | Kunststof |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Productbreedte: | 43 mm |
| Producthoogte: | 37 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 70 mm |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
| Vervangend artikel: | 6259 |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.