Alu Opbouw U-Profiel geanodiseerd 17x12mm opaal 200cm
Alu Opbouw U-Profiel geanodiseerd 17x12mm opaal 200cm
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Alu U-Profiel 17x12mm voor LED-strips (max. 10mm breed)
Dit artikel is gemarkeerd als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- Alu U-Profiel 17x12mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
U-vormige opbouwprofielen van aluminium zijn uitermate geschikt wanneer u LED-strips of -lijsten niet "zomaar" wilt ophangen of vastplakken, maar bovendien wenst dat dit type verlichting er echt professioneel uitziet.
De aluminium profielen zien er niet alleen geweldig uit, ze scoren bovendien door hun koeleigenschappen, wat de levensduur van de LED's extra ten goede komt.
De melkachtige afdekking van het profiel van kunststof laat het licht zacht en aangenaam overkomen.
Dit U-profiel is 2 m lang, heeft een opbouwhoogte van 12 mm en is 17 mm breed.
LED-strips of lijsten met een breedte tot 10 mm kunnen hierin worden geplaatst.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Opbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,3 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,3 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED stripbreedte: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,3 kg |
| Opbouwbreedte: | 17 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 17 mm |
| Producthoogte: | 12 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden