Alu Voegprofiel geanodiseerd 24x7mm opaal 200cm
Alu Voegprofiel geanodiseerd 24x7mm opaal 200cm
€ 25,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2061
Verlichting met LED strips veredelen: Alulijsten!
In de levering inbegrepen
- Alu Voegprofiel geanodiseerd 24x7mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Alulijsten maken het leggen van LED strips tot een plezier. Ze zien er niet alleen geweldig uit, maar ze beschermen de LED's ook tegen stof en aanraking en hebben bovendien een warmteafvoerende werking. U vindt alulijsten voor alle denkbare toepassingsmogelijkheden in ons assortiment!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Alu Voegprofiel geanodiseerd 24x7mm opaal 200cm"
| Aluminium profielvorm: | Voeg-inbouwprofiel |
|---|---|
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,38 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,38 kg |
| Inbouwbreedte: | 18 mm |
| Inbouwdiepte: | 6,2 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED stripbreedte: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,375 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 24 mm |
| Producthoogte: | 7 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 200 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.