Basisrail Ovaal 950mm
Basisrail Ovaal 950mm
€ 5,38
% € 16,95 (68.26% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3408
Ovale basisrail 950 mm voor Slide-letters
De basisrail heeft een ovale vorm en een lengte van 950 mm. Aan de zijkant wordt een enkel eindstuk losgeschroefd om de Slide-letters van abcMIX op deze rail te schuiven. Het eindstuk wordt daarna weer vastgeschroefd voor een nette afwerking.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Basisrail Ovaal 950mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Productlengte: | 950 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.