Basisrail plafondmontage 1350mm
Basisrail plafondmontage 1350mm
€ 7,55
% € 25,45 (70.33% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3417
Basisrail 1350 mm voor plafondmontage - abcMIX-Slide
De 1350 mm lange basisrail wordt aan het plafond gemonteerd. Met staalkabels (apart te bestellen) worden vervolgens sliderails met LED-letters aan deze basisrail gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Basisrail plafondmontage 1350mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,135 kg |
| Productlengte: | 1350 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.