Bewegingsmelder Binnen Inbouw Plafond Montage Bereik 6m / 360° 3-draads
Bewegingsmelder Binnen Inbouw Plafond Montage Bereik 6m / 360° 3-draads
€ 9,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Infrarood bewegingsmelder voor plafonds binnenshuis
Met een bewegingsmelder voor uw LED-verlichting profiteert u van drie voordelen: verdere automatisering van uw lichtmanagement, besparing op stroomkosten en een verhoging van uw persoonlijke veiligheidsgevoel, bijvoorbeeld door het afschrikken van inbrekers.
Deze inbouw-bewegingsmelder met PIR-sensor wordt in plafonds geïnstalleerd en heeft een detectiebereik van 360°.
De infrarood-bewegingsmelder heeft een bereik van 6 meter. Vanwege de beschermingsklasse IP20 wordt de bewegingsmelder voornamelijk binnenshuis geïnstalleerd, bijvoorbeeld in de gang, op kantoor, in verbindingsgangen, woonruimtes, het trappenhuis, enz.
Aan de zijkant zijn twee draaischakelaars ingebouwd voor het instellen van de brandduur en de daglichtdetectie voor een geautomatiseerd lichtmanagement.
Met de twee metalen veerklemmen aan de zijkant wordt de bewegingssensor in de plafonduitsparing bevestigd.
Eenvoudige und snelle installatie.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | eenvoudige installatie, energie-efficiënt, plafondmontage mogelijk, instelbare tijdschakeling, instelbaar bereik, bewegingssensor, wandmontage mogelijk, weerbestendig, daglichtafhankelijk, kantelbaar, draaibaar, led-compatibel, groot detectiebereik, automatische lichtregeling |
| Breedte van de verpakking: | 8,1 cm |
| Detectiehoek (graden): | 360 |
| Dimbaar: | Nee |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 26 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 26,25 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwdiameter: | 62 mm |
| Inbouwdiepte: | 44 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Installatiehoogte: | 2,2m tot 4m |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Maximaal detectiebereik: | 6 m |
| Maximale schakelbelasting: | 1200 W |
| Maximale schakelbelasting (LED): | 300 W |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Productdiameter: | 76 mm |
| Producthoogte: | 60,5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 50000 |
| Stand-by-vermogen: | 0,5 W |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Verpakkingshoogte: | 10,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,44 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden