Bovendeel Wit rond | Zijdelingse verlichting dubbel
Bovendeel Wit rond | Zijdelingse verlichting dubbel
€ 7,68
% € 10,95 (29.86% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2845
LED Trapverlichting bovendeel, rond, wit, front- en zijverlichting
LET OP. Dit artikel is alleen compatibel met de onderdelen van de Classic-serie trapverlichting. Deze vindt u hier
Met een LED trapverlichting kunt u trapgebieden stijlvol verlichten en ook voor meer veiligheid zorgen. Voor de verlichting van uw traptreden heeft u twee elementen nodig: een onderdeel dat de LED module bevat, en een bovendeel ter afdekking. In ons assortiment vindt u voor beide verschillende uitvoeringen, die naar wens gecombineerd kunnen worden.
Uw voordelen op een rij
Met een LED trapverlichting kunt u trapgebieden stijlvol verlichten en ook voor meer veiligheid zorgen. Voor de verlichting van uw traptreden heeft u twee elementen nodig: een onderdeel dat de LED module bevat, en een bovendeel ter afdekking. In ons assortiment vindt u voor beide verschillende uitvoeringen, die naar wens gecombineerd kunnen worden.
Uw voordelen op een rij
- effectieve und veilige LED verlichting voor traptreden
- passende afdekking voor alle onderdelen uit ons assortiment
- Materiaal: wit kunststof
- Beschermingsgraad: IP 20
Dit ronde bovendeel voor de LED trapverlichting is gemaakt van wit kunststof. Door het vlak verzonken front in Yakli wordt het licht naar voren en opzij uitgestraald, wat stijlvolle lichtaccenten in uw trapgebied zet.
De afdekking heeft een diameter van 110 millimeter en is slechts 10 millimeter diep. Deze kan samen met alle onderdelen worden gebruikt die in inbouwdozen van 68 millimeter of overeenkomstige hollewanddozen zijn gemonteerd.
Dit bovendeel voor een LED trapverlichting voeren wij ook in antraciet en in geborsteld aluminium.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Bovendeel Wit rond | Zijdelingse verlichting dubbel"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Productdiameter: | 110 mm |
| Productkleur: | wit |
| Vorm: | rond |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.