CCT Dimmer Set | Afstandsbediening & Controller & Schakelvoeding
CCT Dimmer Set | Afstandsbediening & Controller & Schakelvoeding
€ 57,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2663
Eigenschappen "CCT Dimmer Set | Afstandsbediening & Controller & Schakelvoeding"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,52 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,492 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| WLAN-protocollen: | GFSK |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.