CCT LED Inbouw-Opbouwspot rond wit 18W 227mm met bewegingssensor Plafond-/Wandlamp
CCT LED Inbouw-Opbouwspot rond wit 18W 227mm met bewegingssensor Plafond-/Wandlamp
€ 29,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3468
CCT LED Inbouw-Opbouwspot 18W 217 mm met sensor
Deze 18W inbouw-/opbouwspot is een allrounder en vindt in elk huishouden of kantoor zijn plek aan het plafond. Vooral in ruimtes waar het licht automatisch aan- en uit moet schakelen. Want deze LED-spot heeft een geïntegreerde bewegingssensor die een detectiebereik van 360° dekt. Meer comfort, meer veiligheid en minder stroomverbruik.
U draagt net met beide handen een doos - na bewegingsregistratie gaat het licht vanzelf aan. Geen gezoek naar de lichtschakelaar of vreemde lichaamsverrenkingen om de lichtschakelaar te bedienen. Vergeten de lieve gezinsleden of collega's altijd het licht uit te doen? Monteer dan deze ronde LED-plafondspot en het licht denkt voor u.
Nog een onderscheidend kenmerk ten opzichte van normale inbouw-/opbouwspots. Deze LED-spot heeft twee montagemogelijkheden:
- als inbouwspot
- als opbouwspot
De nieuwe, innovatieve montagerail aan de achterzijde is voorzien van twee klemveren. Deze klemveren kunnen op de rail heen en weer worden bewogen. Plafondopeningen van 60 mm tot 185 mm komen voor deze 20 mm hoge inbouwspot in aanmerking.
De twee klemveren worden van de rail geschoven en u heeft direct een vlakke LED-opbouwspot. De montagerail wordt op de gewenste plek gemonteerd, de bedrading wordt aangesloten en de spot wordt door middel van een lichte draai aan de montagerail vastgezet.
De lichtkleur is via een schakelaar instelbaar. Er zijn drie lichtkleuren (CCT) beschikbaar: koudwit, neutraalwit en warmwit. Warmwit wordt graag gebruikt voor kamers waarin gezelligheid voorop staat, zoals de woonkamer. Bij de keuken en badkamer neigt men meer naar neutraalwit en koudwit, omdat kleuren beter onderscheiden worden en er voor heldere zichtomstandigheden wordt gezorgd.
Naar onze mening haalt u met deze plafondlamp een allrounder in huis die in de meeste huishoudens nuttig is en ook voor winkels of andere bedrijfsruimtes een meerwaarde biedt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouw-Opbouwspot rond wit 18W 227mm met bewegingssensor Plafond-/Wandlamp"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Aantal leds: | 168 |
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 929784 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,19 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,9 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 60 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1500 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,19 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1500 Lumen |
| Nominale stroom: | 85 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 227 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingslengte: | 25 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.