CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 14W Ø145mm
CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar
€ 15,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
12062
LED Inbouwspot 14 W met opzetring, CCT, stralingshoek 90°, Ø145 mm, dimbaar
De dimbare LED inbouwspot is een krachtige en veelzijdige verlichtingsoplossing voor binnenruimtes (beschermingsklasse IP 20). U kunt de kleurtemperatuur van de spots variëren en kiezen tussen warmwit (3.000 K), neutraalwit (4.000 K) en koudwit licht (6.000 K). De LED inbouwspot heeft een robuuste, witte kunststof behuizing en een opale afdekking die zorgt voor een fijne lichtverspreiding.
Uw voordelen op een rij
- energiezuinige verlichting voor binnenruimtes
- 14 W, dimbaar
- kleurtemperatuur variabel (CCT): 3000K, 4000K, 6000K
- stralingshoek 90 graden, fijne lichtverspreiding
- korte ontsteek- en opstarttijd (0,5 sec.)
- schakelcycli: 20.000
- 3 jaar fabrieksgarantie
Door het lagere verbruik van de LED lichtbronnen kunt u uw stroomkosten aanzienlijk verlagen. De LED inbouwspots zijn uitgerust met LEDs van het merk Sanan (type SMD2836), die een korte ontsteek- en opstarttijd van 0,5 seconden hebben en waarvoor ongeveer 20.000 schakelcycli zijn aangegeven.
Wij geven u drie jaar fabrieksgarantie op deze LED inbouwspots.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot is dimbaar.
De LED inbouwspot is dimbaar.
De geborsteld ijzeren opzetring is bij de levering inbegrepen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 14W Ø145mm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | rond |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| EPREL-registratienummer: | 911384 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 14 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,29 kg, 0,293 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 120 mm |
| Inbouwdiepte: | 78 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2836 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1260 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,21 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1260 Lumen |
| Nominale stroom: | 100 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 146 mm |
| Producthoogte: | 77 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vermogen: | 14 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.