CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 17W Ø174mm
CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar
€ 18,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
12063
LED Inbouwspot 17 W, CCT, met opzetring, Ø174 mm, dimbaar
Deze energiezuinige LED inbouwspot is zeer veelzijdig inzetbaar in binnenruimtes. Hij beschikt over beschermingsgraad IP 20 en beschermingsklasse II. De spot is dimbaar en bovendien kan de kleurtemperatuur gevarieerd worden tussen warmwit (3.000 K), neutraalwit (4.000 K) en koudwit licht (6.000 K). De LED inbouwspot heeft een stralingshoek van 90 graden. Door de opale afdekking wordt het licht fijn verspreid.
Uw voordelen in een oogopslag
- effectieve en voordelige verlichting voor binnenruimtes
- 17 W, dimbaar
- kleurtemperatuur variabel instelbaar (CCT): 3000K, 4000K, 6000K
- stralingshoek 90 graden, fijne lichtverspreiding
- schakelcycli: 20.000
- korte ontsteek- en opstarttijd (0,5 sec.)
- fabrieksgarantie: 3 jaar
Door het lage verbruik van de LED lichtbronnen kunt u uw stroomkosten tot wel 80 procent verlagen. De LED inbouwspots hebben een robuuste, witte kunststof behuizing met een diameter van 174 millimeter en een uitsparing van 145 tot 155 millimeter. Ze zijn uitgerust met LED's van het merk Sanan (type SMD2836), waarvoor ongeveer 20.000 schakelcycli zijn aangegeven.
U ontvangt drie jaar fabrieksgarantie van ons op deze LED inbouwspots.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot is dimbaar.
De LED inbouwspot is dimbaar.
In de leveringsomvang is de geborsteld ijzeren opzetring inbegrepen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 17W Ø174mm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | rond |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| EPREL-registratienummer: | 911385 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 17 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,33 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 145 mm |
| Inbouwdiepte: | 78 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1530 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,43 kg, 0,427 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1530 Lumen |
| Nominale stroom: | 130 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 175 mm |
| Producthoogte: | 92 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vermogen: | 17 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.