CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 25W Ø244mm
CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar
€ 25,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
12064
LED Inbouwspot 25 W, CCT, Stralingshoek 90°, Ø244 mm, dimbaar
Deze LED inbouwspot is een variabele verlichtingsoplossing voor binnenruimtes (beschermingsklasse IP 20). De kleurtemperatuur kan flexibel worden ingesteld en u kunt uw ruimtes laten stralen in warm wit (3.000 K), neutraal wit (4.000 K) of koud wit licht (6.000 K). De dimbare LED inbouwspot heeft een stralingshoek van 90 graden en de opalen afdekking zorgt voor een fijne lichtverspreiding.
Uw voordelen in een oogopslag
- dimbare, variabele verlichtingsoplossing
- 25 W
- kleurtemperatuur selecteerbaar (CCT): 3000K, 4000K, 6000K
- stralingshoek 90 graden, fijne lichtverspreiding
- korte ontstekings- en opstarttijd (0,5 sec.)
- schakelcycli: 20.000
- 3 jaar garantie
De LED inbouwspot heeft een robuuste, ronde kunststof behuizing met een diameter van 244 millimeter voor uitsparingen van 195 tot 210 millimeter. In de spots worden LEDs van het merk Sanan (type SMD2835) gebruikt, die korte ontstekings- en opstarttijden (0,5 sec.) hebben en waarvoor een levensduur van ongeveer 20.000 schakelcycli is aangegeven. Door het lage verbruik kunt u uw stroomkosten tot wel 80 procent verlagen.
Wij geven u drie jaar fabrieksgarantie op deze LED inbouwspots.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot is dimbaar.
De LED inbouwspot is dimbaar.
Een opzetring van geborsteld ijzer is in de levering inbegrepen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 25W Ø244mm"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | rond |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| EPREL-registratienummer: | 911386 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 25 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,49 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 195 mm |
| Inbouwdiepte: | 78 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2450 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,65 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 2450 Lumen |
| Nominale stroom: | 180 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 245 mm |
| Producthoogte: | 92 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vermogen: | 25 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.