CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 7W Ø95mm
CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar
€ 6,57
% € 10,95 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
12060
LED Inbouwspot 7 W, stralingshoek 90°, CCT, Ø95 mm, dimbaar, met opzetring
Deze ronde LED inbouwspot is geschikt voor gebruik in binnenruimtes, gangen en trappenhuizen. De kleurtemperatuur kan naar wens van de verlichtingssituatie variabel worden ingesteld, waarbij gekozen kan worden tussen warmwit (3.000 K), neutraalwit (4.000 K) of koudwit licht (6.000 K).
Uw voordelen op een rij
- effectieve, energiebesparende verlichting voor binnenruimtes
- dimbaar licht, fijne lichtverspreiding
- stralingshoek 90 graden
- kleurtemperatuur variabel (CCT): 3000K, 4000K, 6000K
- schakelcycli: 20.000
- korte ontsteek- en opstarttijd (0,5 sec.)
- fabrieksgarantie: 3 jaar
De behuizing van de LED inbouwspot is gemaakt van witte kunststof en de opalen afdekking zorgt voor een fijne verspreiding van het licht.
In de LED inbouwspots worden LEDs van het merk Sanan van het type SMD2835 gebruikt. Deze zijn ontworpen voor ongeveer 20.000 schakelcycli en hebben een korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 seconden.
In de LED inbouwspots worden LEDs van het merk Sanan van het type SMD2835 gebruikt. Deze zijn ontworpen voor ongeveer 20.000 schakelcycli en hebben een korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 seconden.
De LED inbouwspots zijn een energie-efficiënte verlichtingsoplossing. Met deze LED lichtbron kunt u tot wel 80 procent op uw stroomkosten besparen.
Wij geven u drie jaar fabrieksgarantie op deze LED inbouwspots.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot is dimbaar.
De LED inbouwspot is dimbaar.
------------------
1 x opzetring geborsteld ijzer is bij de levering inbegrepen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 7W Ø95mm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | rond |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| EPREL-registratienummer: | 911382 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 7 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg, 0,134 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 68 mm |
| Inbouwdiepte: | 78 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 590 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,16 kg, 0,162 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 590 Lumen |
| Nominale stroom: | 50 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 96 mm |
| Producthoogte: | 76 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vermogen: | 7 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.