CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 9W Ø113mm
CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar
€ 8,37
% € 13,95 (40% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
12061
LED Inbouwspot 9 W, stralingshoek 90°, CCT, Ø113 mm, dimbaar
De dimbare LED inbouwspot wordt zeer veelzijdig gebruikt voor de verlichting van binnenruimtes.
De kleurtemperatuur is variabel, wat betekent dat u naar wens kunt kiezen tussen warmwit (3.000 K), neutraalwit (4.000 K) en koudwit licht (6.000 K). De LED inbouwspot heeft een witte kunststof behuizing en een opale afdekking, waardoor een fijne lichtverspreiding wordt bereikt.
De kleurtemperatuur is variabel, wat betekent dat u naar wens kunt kiezen tussen warmwit (3.000 K), neutraalwit (4.000 K) en koudwit licht (6.000 K). De LED inbouwspot heeft een witte kunststof behuizing en een opale afdekking, waardoor een fijne lichtverspreiding wordt bereikt.
Uw voordelen in een oogopslag
- energie-efficiënte verlichtingsoplossing voor binnenruimtes
- 9 W, dimbaar
- kleurtemperatuur selecteerbaar (CCT): 3000K, 4000K, 6000K
- stralingshoek 90 graden, fijne lichtverspreiding
- korte ontstekings- en opstarttijd (0,5 sec.)
- schakelcycli: 20.000
- garantie: 3 jaar
In de spots zijn Sanan-merk-LED's van het type SMD2835 gebruikt, waarvoor ongeveer 20.000 schakelcycli zijn aangegeven en die een korte ontstekings- en opstarttijd van 0,5 seconden hebben.
U ontvangt van ons drie jaar fabrieksgarantie op deze LED inbouwspots.
Dimbaarheid
De LED inbouwspot is dimbaar.
De LED inbouwspot is dimbaar.
------------------
1 x opzetring geborsteld ijzer is bij de levering inbegrepen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Inbouwspot rond 90° dimbaar - Kleur: Geborsteld roestvrij staal - Uitvoering: 9W Ø113mm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | rond |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| EPREL-registratienummer: | 911383 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,198 kg, 0,2 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 90 mm |
| Inbouwdiepte: | 71 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleur: | geborsteld roestvrij staal |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 800 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,15 kg, 0,146 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 800 Lumen |
| Nominale stroom: | 70 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 114 mm |
| Producthoogte: | 76 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 20000 |
| Stralingshoek: | 90 Grad |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.