CCT LED Paneel 120x60cm 24V 60W Frame wit
CCT LED Paneel 120x60cm 24V 60W Frame wit
€ 149,95
47 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
CCT LED Paneel 120x60cm 24V 60W
Deze CCT panelen vallen op door hun grote oppervlakken en zijn ideaal om op te hangen in grote ruimtes. Dit garandeert een gelijkmatige lichtverdeling door de hele kamer.
Ons CCT paneel wordt ook wel een multitalent genoemd, omdat het via een draadloze afstandsbediening (niet inbegrepen!) uiterst comfortabele mogelijkheden biedt voor de traploze instelling van de lichtkleur en bovendien traploos dimbaar is.
Natuurlijk zijn ook bij dit paneel de bijzonder gewaardeerde pluspunten van de hypermoderne LED-technologie merkbaar, want hoogwaardige en duurzame LED's garanderen u aanzienlijke energie- en kostenbesparingen.
Het CCT paneel kan zowel als opbouwlamp als inbouwlamp worden gebruikt. Gebruik voor het opbouwframe alleen het opbouwframe met kliksysteem. Met behulp van een kabelophanging heeft u bovendien de mogelijkheid om het paneel in een hanglamp te veranderen. De montageaccessoires kunt u eenvoudig in onze onlineshop bijbestellen.
Een bijbehorende voeding/trafo/driver is niet inbegrepen.
Memory-functie
Deze functie zorgt ervoor dat uw laatste lichtinstellingen voor het uitschakelen bewaard blijven, ook als u uw LED paneel niet via de afstandsbediening, maar via een normale lichtschakelaar uitschakelt. Bij het opnieuw inschakelen zijn deze instellingen dan weer direct beschikbaar, totdat u ze opnieuw wijzigt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 65 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| EPREL-registratienummer: | 768205 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,41 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiepte: | 11 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5600 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5500 Lumen |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 1195 mm |
| Producthoogte: | 11 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 595 mm |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 780 Watt |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden