CCT LED Paneel 120x60cm Inbouwset 60W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Inbouwraam
CCT LED Paneel 120x60cm Inbouwset 60W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Inbouwraam
€ 234,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
CCT LED Paneel 120x60cm Inbouwset 60W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Inbouwraam
Deze LED CCT Paneel complete lamp 120x60cm met 60W kan met behulp van de radiografische afstandsbediening uit de meegeleverde accessoires niet alleen worden gedimd, maar ook in kleurtemperatuur traploos worden ingesteld tussen 3000K-6000K (warm-, neutraal-, koudwit).
De laatst met de afstandsbediening ingestelde kleurtemperatuur of helderheid wordt opgeslagen totdat deze opnieuw wordt gewijzigd. Ook bij het bedienen van de schakelaar of na een stroomuitval blijft de instelling bewaard.
Als geweldige complete lamp bevat deze een bijpassend inbouwraam in wit voor de montage van een LED paneel in een verlaagd plafond van bijvoorbeeld gipsplaat of hout. Met dit inbouwraam is het mogelijk om een LED paneel zo vlak mogelijk te monteren. Hierbij wordt het paneel in het aluminium frame geplaatst en met behulp van de klemmen in de plafonduitsparing bevestigd.
Na de montage sluit het paneel bijna naadloos aan op het plafond. Bij deze installatiemethode heb je het grote voordeel dat het eigenlijke paneelframe niet meer zichtbaar is en het paneel een eenheid vormt met het plafond. Het inbouwraam heeft geen storende hoekverbindingen. Het ziet er zeer elegant uit, alsof het uit één stuk is vervaardigd.
De radiografische afstandsbediening heeft een bereik van 30 m en met één afstandsbediening kunnen tot wel 100 panelen in 99 groepen worden bediend.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverafmeting breedte: | 65 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 39 mm |
| Driver afmeting lengte: | 190 mm |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| EPREL-registratienummer: | 928865 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 6,4 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 9 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 950 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,95 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5700 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 7,601 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5700 Lumen |
| Nominale stroom: | 1500 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 595 mm |
| Producthoogte: | 10 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 1195 mm |
| Radiofrequentieband: | 2402 - 2482 MHz |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 125,79 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| WLAN-protocollen: | GFSK |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden