CCT LED Paneel 30x30cm Opbouwset 18W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Opbouwframe
CCT LED Paneel 30x30cm Opbouwset 18W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Opbouwframe
€ 68,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
CCT LED Paneel 30x30cm Opbouwset 18W 3000K-6000K incl. Afstandsbediening en Opbouwframe
Deze LED CCT Paneel complete lamp 30x30cm met 18W kan met behulp van de radiografische afstandsbediening uit de meegeleverde accessoires niet alleen worden gedimd, maar ook in kleurtemperatuur traploos worden ingesteld tussen 3000K-6000K (warm-, neutraal-, koudwit).
De laatst met de afstandsbediening ingestelde kleurtemperatuur of helderheid wordt opgeslagen totdat deze opnieuw wordt gewijzigd. Ook bij het bedienen van de schakelaar of na een stroomuitval blijft de instelling bewaard.
Als geweldige complete lamp bevat deze een bijpassend, zilverkleurig opbouwframe, dat het mogelijk maakt om het paneel direct onder het plafond of aan de wand te monteren. Het grote voordeel van dit frame is de mogelijkheid om alle onderdelen zoals de voeding en ontvanger onzichtbaar in het frame weg te werken.
De montage van het frame is zeer eenvoudig. Hiervoor worden eerst de drie frameprofielen aan elkaar geschroefd tot een "U". Daarna worden de boorgaten via de frameprofielen afgetekend. Vervolgens wordt het op de gewenste plek vastgezet met pluggen, waarna het paneel in het frame wordt geschoven en de stroomtoevoer wordt aangesloten. Nu hoeft alleen nog het laatste zijpaneel van het frame te worden vastgeschroefd en de montage is voltooid.
De radiografische afstandsbediening heeft een bereik van 30 m en met één afstandsbediening kunnen tot wel 100 panelen in 99 groepen worden bediend. Tot de leveringsomvang behoren het opbouwframe incl. schroeven en pluggen, evenals een driver en de afstandsbediening.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverafmeting breedte: | 45 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 30 mm |
| Driver afmeting lengte: | 140 mm |
| Driverfabrikant: | LiFud |
| EPREL-registratienummer: | 928860 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 3,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 280 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,28 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1710 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 1,581 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1710 Lumen |
| Nominale stroom: | 450 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 30x30 |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 295 mm |
| Producthoogte: | 10 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 295 mm |
| Radiofrequentieband: | 2402 - 2482 MHz |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 18 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| WLAN-protocollen: | GFSK |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden