CCT LED Paneel 60x30cm Speciale montageset 22W 3000K-6000K incl. afstandsbediening, kabelophanging en houder
CCT LED Paneel 60x30cm Speciale montageset 22W 3000K-6000K incl. afstandsbediening, kabelophanging en houder
€ 82,95
Niet langer beschikbaar
CCT LED Paneel 60x30cm Speciale montageset 22W 3000K-6000K incl. afstandsbediening, kabelophanging en houder
Deze LED CCT Paneel complete set 60x30cm met 22W kan met behulp van de radiografische afstandsbediening uit de uitgebreid meegeleverde accessoires niet alleen worden gedimd, maar ook in kleurtemperatuur traploos worden ingesteld tussen 3000K-6000K (warm-, neutraal-, koudwit).
De laatst met de afstandsbediening ingestelde kleurtemperatuur of helderheid wordt opgeslagen totdat deze opnieuw wordt gewijzigd. Ook bij het bedienen van de schakelaar of na een stroomstoring blijft de instelling bewaard.
Als ultieme complete set bevat het alle bevestigingsmogelijkheden die voor de verschillende installatie-ideeën nodig zijn, in één! Zo zijn er klemmen aanwezig voor de montage in verlaagde gipsplaat- of houten plafonds. Hiermee kan het paneel zo vlak mogelijk in het verlaagde plafond worden geïntegreerd. Eveneens is een 4-voudige, elk 1 m lange kabelophanging inbegrepen om de lamp als hanglamp op te hangen.
Als verdere bevestigingsmogelijkheid bevat de complete set een 4-voudige Z-houder. Hiermee kan het paneel niet alleen onder het plafond, maar ook aan de wand worden gemonteerd. De Z-houders zijn 1 cm hoog en laten daarmee genoeg ruimte over voor de voedingskabel. In dat geval ontstaat er een afstand tot het plafond van 1 cm (+ de hoogte van het paneel). De driver moet bij deze installatievariant (vanwege ruimtegebrek) ofwel in het plafond of naast het paneel worden weggewerkt.
De radiografische afstandsbediening heeft een bereik van 30 m en met één afstandsbediening kunnen tot wel 100 panelen in 99 groepen worden bediend.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | TIGIDIGITAL |
| EPREL-registratienummer: | 928855 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zilver |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 3,86 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 2 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2200 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,253 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 2200 Lumen |
| Nominale stroom: | 550 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 60x30 |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productbreedte: | 295 mm |
| Producthoogte: | 10 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 595 mm |
| Radiofrequentieband: | 2402 - 2482 MHz |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Signaalsterkte: | 85 mW |
| Smart Home Systemen: | TIGI RF-2.4GHz |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 63,98 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| WLAN-protocollen: | GFSK |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden