CCT LED Paneel Inbouwspot rond wit 12W Ø170mm 3000K-6000K
CCT LED Paneel Inbouwspot rond wit 12W Ø170mm 3000K-6000K
€ 39,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
CCT LED Paneel Inbouwspot 12 W, 990 lm, 3000K - 6000K instelbaar, Ø 170 mm
Met deze CCT LED Paneel inbouwspot kunt u alle drie de lichtkleuren van 3.000 Kelvin tot 6.000 Kelvin traploos instellen. Met behulp van een bijbehorende afstandsbediening (niet inbegrepen) kunt u op elk moment kiezen tussen warmwit, neutraalwit of koudwit licht en dit bovendien ook nog dimmen. Geschikte afstandsbedieningen zijn bijvoorbeeld art. nr. 1527 en 2305.
De CCT LED Paneel inbouwspot heeft een diameter van 170 mm en een zaagmaat van 150 mm. Door de geringe inbouwdiepte van slechts 25 mm zijn deze LED inbouwspots zeer variabel inzetbaar.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 25 mm
- Inbouwdiameter: 150 mm
- Producthoogte: 12 mm
- Productdiameter: 170 mm
Uw voordelen op een rij
- variabel inzetbare, energiebesparende verlichtingsoplossing
- traploos instelbare lichtkleuren (warm-, neutraal- en koudwit licht)
- korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 seconden
- geringe inbouwdiepte (25 mm)
- Levering inclusief dimbare trafo
De CCT LED Paneel inbouwspots hebben een witte behuizing en zijn gemaakt van robuust aluminium en kunststof. Ze worden volledig aansluitklaar met een driver geleverd en kunnen dankzij een klemveerbevestiging bijzonder eenvoudig worden gemonteerd. Voor de in de inbouwspots gebruikte LED's van het type SMD2835 van het merk Epistar is een levensduur van maximaal 35.000 uur met 100.000 schakelcycli aangegeven.
Dimbaarheid: De CCT LED Paneel inbouwspot (art. nr. 2201) is dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 24,5 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverfabrikant: | Philips |
| EPREL-registratienummer: | 768359 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,32 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,431 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 103 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 112 g |
| Inbouwdiameter: | 150 mm |
| Inbouwdiepte: | 25 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 990 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,32 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 990 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productdiameter: | 170 mm |
| Producthoogte: | 12 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 18,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden