CCT LED Paneel Inbouwspot rond wit 18W Ø225mm 2700K-6500K
CCT LED Paneel Inbouwspot rond wit 18W Ø225mm 2700K-6500K
€ 44,95
26 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
CCT LED Paneel Inbouwspot – 18 W, 900 lm, 2.700 K – 6.500 K instelbaar, Ø 225 mm
De CCT LED Paneel Inbouwspot biedt u een traploze keuze uit alle lichtkleuren van 2.700 Kelvin tot 6.500 Kelvin. U kunt met de bijbehorende afstandsbediening (niet inbegrepen) uw ruimtes naar keuze met warmwit, neutraalwit of koudwit licht laten stralen en dit afhankelijk van de gewenste lichtsituatie en helderheidsniveau ook extra dimmen. Geschikte afstandsbedieningen zijn bijvoorbeeld art. nr. 1527 en 2305.
Deze CCT LED Paneel Inbouwspot heeft een diameter van 225 mm en een zaagmaat van 200 mm. Door hun zeer geringe inbouwdiepte van slechts 25 mm zijn deze LED inbouwspots zeer variabel inzetbaar.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 25 mm
- Inbouwdiameter: 200 mm
- Producthoogte: 12 mm
- Productdiameter: 225 mm
Uw voordelen op een rij
- flexibele, energiebesparende verlichtingsoplossing (18 W, 900 lm)
- lichtkleur traploos instelbaar (2.700 K – 6.500 K) en dimbaar
- geringe inbouwdiepte (25 mm)
- korte ontsteek- en opstarttijd van slechts 0,5 seconden
- levering inclusief trafo
De CCT LED Paneel Inbouwspots hebben een witte behuizing en een afdekking van opaal. Deze wordt aansluitklaar met een dimbare driver geleverd. De montage is eenvoudig mogelijk door middel van een klemveerbevestiging. De in de inbouwspots gebruikte LED's van het merk Epistar (type SMD2835) hebben een levensduur van maximaal 35.000 uur met 100.000 schakelcycli.
Dimbaarheid
De CCT LED Paneel Inbouwspot (art. nr. 2202) is dimbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverfabrikant: | Philips |
| EPREL-registratienummer: | 768365 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,485 kg, 0,49 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,648 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 145 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 156 g |
| Inbouwdiameter: | 200 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1450 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,49 kg, 0,485 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1450 Lumen |
| Nominale stroom: | 450 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productdiameter: | 225 mm |
| Producthoogte: | 12 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 23,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden