CCT LED Strip Snelverbinder 3-polig 10mm
CCT LED Strip Snelverbinder 3-polig 10mm
€ 0,78
% € 0,95 (17.89% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2640
CCT LED Strip Snelverbinder 3-polig 10mm
Met een snelverbinder worden LED strips met elkaar verbonden en kunnen ze zo worden verlengd. Hiermee overbrugt u moeiteloos korte afstanden, hoeken of openingen.
De snelverbinder is een eenvoudige manier om LED-strips met elkaar te verbinden zonder ingewikkeld soldeerwerk.
De uiteinden van de strips worden hiervoor in de verbinder onder de daarvoor bestemde contacten gestoken en de houder wordt vervolgens dichtgeklapt/-geklikt. Zo ontstaat een stabiel en veilig elektrisch contact.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "CCT LED Strip Snelverbinder 3-polig 10mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.