CCT LED Wand- Plafondlamp 18W 3000K/4000K/6000K
CCT LED Wand- Plafondlamp 18W 3000K/4000K/6000K
€ 28,17
% € 46,95 (40% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
CCT LED Plafond-/Wandlamp 18 Watt, diameter 300 mm
Onze CCT LED plafondlamp is een eenvoudige en tijdloze lamp met veelzijdige toepassingsmogelijkheden.
Bij deze lamp kan de lichtkleur worden ingesteld tussen warmwit (3000K), neutraalwit (4000K) of koudwit (6000K). Hiervoor bevindt zich aan de achterkant van de lamp een schakelaar waarmee tussen de verschillende instellingen kan worden gekozen. De lichtkleur wordt via een eenvoudige opale afdekking verspreid.
Door een eenvoudige draaibeweging kan de lamp van de bevestigingsring worden losgemaakt, zodat ook op een later tijdstip de ingestelde lichtkleur kan worden gewijzigd.
Vanwege de beschermingsklasse IP54 kunt u deze energiezuinige LED lamp binnenshuis en in overdekte buitenruimtes gebruiken. Ze is bijvoorbeeld geschikt als plafondverlichting in de badkamer, de garage of de kelder. Evenzo kunt u onze lamp echter ook in plaats van aan het plafond aan de wand bevestigen en deze zo bijvoorbeeld in de carport of het trappenhuis gebruiken. Het eenvoudige ontwerp is bovendien geschikt voor gangen, bergingen of andere plaatsen waar u een eenvoudige en onopvallende verlichting wilt gebruiken.
De LED plafondlamp verbruikt 18W en schijnt met meer dan 1600 lumen. Deze sterke lichtopbrengst maakt het mogelijk om de lamp ook aan hogere plafonds te monteren en toch voldoende verlichting te bereiken. Als er minder fel licht nodig is, is het ook mogelijk om de lamp te dimmen.
De levensduur van onze lamp bedraagt ca. 50.000 uur. Deze lange levensduur zorgt ervoor dat u geen omkijken heeft naar werkzaamheden aan de lichtbron. 50.000 uur komt overeen met bijna 6 jaar ononderbroken brandtijd (24-uurs gebruik).
Montage
Een ring wordt aan de muur of het plafond geschroefd in de daarvoor bestemde boorgaten. De stroomvoerende kabels worden zonder gereedschap met de lamp verbonden. De lamp wordt vervolgens met een halve draai aan de ring bevestigd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP54 |
|---|---|
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| CCT-modus: | switch |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 901101 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,8 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,04 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1620 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,8 kg |
| Nominale lichtstroom: | 1620 Lumen |
| Productdiameter: | 300 mm |
| Producthoogte: | 49 mm |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
Aanmelden