CCT Wandbediening ATOS4 4-zones Touch-glas wit
CCT Wandbediening ATOS4 4-zones Touch-glas wit
€ 61,95
Niet langer beschikbaar
ATOS4 CCT Wandbediening - Touch-glas in Wit
Deze muurschakelaar vervangt de normale schakelaar in de muur en breidt deze uit met vele extra functies. Hiermee is deze muurschakelaar de ideale oplossing voor uw huis of kantoor.
In totaal maakt deze CCT wandbediening de integratie van maximaal 4 zones mogelijk, waarin u zoveel lampen kunt onderbrengen als u wilt. Dit is vooral geschikt voor het bedienen van meerdere ruimtes via één muurschakelaar. Met deze muurschakelaar kan zowel de kleurtemperatuur als de helderheid traploos worden aangepast.
Samenvatting:
Regeling van de kleurtemperatuur & helderheid
tot 4 zones bedienbaar
Afmetingen: 86x86mm, inbouwdiepte: 20mm
Stroomvoorziening: 230 VAC
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 11,5 cm |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Driverfabrikant: | Sunricher |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 61 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 62 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 86 mm |
| Inbouwdiepte: | 29,1 mm |
| Inbouwlengte: | 86 mm |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Nominale stroom: | 20 mA |
| Productbreedte: | 86 mm |
| Producthoogte: | 29,1 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 86 mm |
| Radiofrequentieband: | 869.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 10 mW |
| Smart Home Systemen: | ATOS 2.4GHz |
| Verpakkingshoogte: | 5,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 10 cm |
| Voeding: | intern |
| Wifi-frequentieband: | 868 MHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden