CCT Wi-Fi Smart 20W LED-Buitenlamp 1600 Lumen met Sensor 1,5M Kabel
CCT Wi-Fi Smart 20W LED-Buitenlamp 1600 Lumen met Sensor 1,5M Kabel
€ 26,45
Niet langer beschikbaar
Smart Home CCT Buitenlamp 20W met Bewegingsmelder
De zwarte buitenlamp bestaat uit een aluminium behuizing. Aan de achterzijde van de LED-lamp voeren koelribben van aluminium overtollige warmte snel af.
Onder de LED-buitenlamp bevindt zich een bewegingssensor met een detectiehoek van 120°. De sensor kan naar links of rechts worden gedraaid voor het optimale dekkingsgebied.
Met een beugel wordt de CCT-lamp bijvoorbeeld aan een muur bevestigd. Deze beugel maakt een verticale uitlijning van de buitenlamp en daarmee ook van de bewegingssensor mogelijk. De lamp beschikt over een 1,5 meter lange kabel met stekker.
De lichtkleur van de lamp wordt traploos in het kleurtemperatuurbereik 2700K - 6500K aangepast, d.w.z. van warmwit tot koudwit.
De dimbare LED-buitenlamp bereikt een helderheid van 1600 lumen.
Vanwege de beschermingsklasse IP44 is montage in de buitenruimte mogelijk.
Smart Home Bediening van de LED-buitenlamp
Door de uitrusting van de lamp met een Tuya-chip is aansturing via smartphone of via spraak (Alexa of Google Assistant) mogelijk.
Met smartphone bedienen
Download de gratis tuya-app “Smart Life” in Google Play of in de Apple Store. Verbind de Smart Life-app met de zwarte buitenlamp en u bedient de lamp direct via uw smartphone.
Spraakbediening met Alexa
Download de gratis Smart Life-app van Tuya in Google Play of in de Apple Store. De buitenlamp moet u met de Smart Life-app verbinden. Vervolgens activeert u de Smart Life-app in de Skill-lijst van Alexa. En u bedient de buitenlamp direct via spraakopdrachten.
Verdere uitvoeringen vindt u ook in onze ►Productvideo.
Opmerking: LongLife LED biedt technische productondersteuning alleen in combinatie met de SmartLife App.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -25 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 929833 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 20 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1600 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1600 Lumen |
| Productbreedte: | 128 mm |
| Producthoogte: | 184 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 59 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 100 mW |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 20 W |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | vierkant |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden