COB RGB 24V LED Strip 5M 15W/m 840LED/m 10mm IP20 Kleurwisseling
COB RGB 24V LED Strip 5M 15W/m 840LED/m 10mm IP20 Kleurwisseling
€ 62,95
19 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
COB LED Strip RGB 24V
De COB LED strip is voorzien van 840 LED/m. De LED-chips zijn over de gehele lengte van de LED strip bedekt met een fosforlaag. Door deze twee factoren wordt het licht homogeen over de gehele lengte van de strip afgegeven.
De COB strip brandt met bonte lichtkleuren, er staan u dus ca. 16 miljoen kleurinstellingen ter beschikking.
Met een COB LED strip tovert u kleurrijke lichtlijnen die woonruimtes of kantoorruimtes in een nieuw licht laten stralen. Langs verlaagde plafonds of plinten oogt de homogene lichtafgifte modern, futuristisch en misschien zelfs een beetje 'spaced out'. De lichtlijnen worden graag als oriëntatieverlichting gebruikt, bijv. bij trappen. De toepassingsgebieden zijn breed gefaseerd en volledig aan uw fantasie en uitvoeringsmogelijkheden overgelaten.
Voor de ingebruikname is een voeding (apart te bestellen) nodig. Voor de regeling van de kleurinstellingen en dimbaarheid is een geschikte controller en een afstandsbediening of een wandschakelaar (beide apart te bestellen) nodig. Voor spraakbesturing heeft u een gateway (apart te bestellen) nodig. Wij adviseren vooral voor de uitbreiding producten van MiBoxer.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 840 |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | geen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 19 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 929826 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 75 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 44 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| LED-afstand: | 5 mm |
| LED-chip-type: | COB/Filament |
| LED-lichtkleur: | RGB |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 840 |
| Leds per segment: | 21, 42 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 5 meter |
| Lichtstroom: | 2325 Lumen, 2775 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 465 lm/m, 555 lm/m |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,07 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std., 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 2325 Lumen, 2775 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 465 lm/m |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 3,13 mA, 625 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 10 mm |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 10 mm |
| Producthoogte: | 1,6 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 5 m |
| Productlengte: | 5000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 25 mm, 50 mm |
| Stralingshoek: | 180 Grad |
| Stripart: | COB |
| Stroomverbruik per meter: | 625 mA/m |
| Vermogen: | 75 W |
| Vermogen per meter: | 15 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 20,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden