COB Super Warmwit LED Strip Kruis-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
COB Super Warmwit LED Strip Kruis-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
€ 0,22
% € 4,45 (95.06% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4565
COB Super Warmwit LED Strip Kruis-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
Deze LED strip kruis-verbinder heeft de volgende eigenschappen:
- Geschikt voor het eenvoudig verbinden van LED-strips
- Kleurtemperatuur: 2700K warmwit
- 480LED/m
- Stralingshoek van 140°
- 24V spanning
- Beschermingsklasse IP20
- CRI90 kleurweergave
- 114 Lumen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "COB Super Warmwit LED Strip Kruis-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| EPREL-registratienummer: | 1013315 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 1 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| LED-afstand: | 2 mm |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 114 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 114 Lumen |
| Nominale stroom: | 5 mA |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 1,6 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 140 Grad |
| Vermogen: | 1 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.