COB Super Warmwit LED Strip L-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
COB Super Warmwit LED Strip L-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
€ 3,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4571
COB Super Warmwit LED Strip L-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K
Deze LED strip L-verbinder heeft de volgende eigenschappen:
- Geschikt voor het eenvoudig leggen van LED strips om hoeken
- Kleurtemperatuur: 2700 warmwit
- 480LED/m
- Stralingshoek van 140°
- 24V spanning
- Beschermingsklasse IP20
- CRI90 kleurweergave
- 57 Lumen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "COB Super Warmwit LED Strip L-Verbinder 24V CRI90 480LED/m 2700K"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 5,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| EPREL-registratienummer: | 1013321 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 0,8 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 6 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 6 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| LED-afstand: | 2 mm |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 57 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 57 Lumen |
| Nominale stroom: | 4 mA |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Producthoogte: | 1,6 mm |
| Productkleur: | wit |
| Stralingshoek: | 140 Grad |
| Vermogen: | 0,8 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.