Cover voor 15cm huisnummer - Koppelteken RVS Arial zelfklevend
Cover voor 15cm huisnummer - Koppelteken RVS Arial zelfklevend
€ 2,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Metalen afdekking "-" koppelteken voor de 15 cm LED-huisnummers
Deze metalen “-”-afdekking van roestvrij staal wordt op de lichtzijde van het bijbehorende 15 cm hoge LED-huisnummer geplakt. De metalen afdekking heeft een hoogte van 1 mm.
Op de achterzijde van de RVS-afdekking bevindt zich een dubbelzijdige plakstrip van het merk 3M met een dikte van 0,5 mm.
Werkwijze voor het aanbrengen van de afdekking/het cover: De beschermfolie verwijderen, de afdekking/het cover boven het LED-huisnummer centreren en stevig op het schone oppervlak aandrukken.
Na het correct vastplakken bedraagt de afstand tussen de rand van de metalen afdekking en het “-”-LED-huisnummer 2 mm.
Het licht wordt dus door deze 2 mm brede spleet afgegeven. De contouren van de metalen “-”-afdekking worden door het licht van het LED-huisnummer duidelijk afgetekend.
Overdag heeft het driedimensionale huisnummer een metalen uiterlijk. Bij duisternis en een ingeschakeld LED-huisnummer volgen lichtlijnen de contouren van de metalen afdekking. Het huisnummer is in het donker duidelijk identificeerbaar.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Huisnummer cover: | roestvrij staal cover |
| Land van herkomst: | China |
| Letterhoogte: | 150mm |
| Lettersysteem: | Huisnummer Cover |
| Lettertype: | Speciaal teken |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Productkleur: | roestvrij staal |
| Tekens: | Koppelteken |
Aanmelden