DC Kabel Bus met Snelverbinder 2-polig 10mm
DC Kabel Bus met Snelverbinder 2-polig 10mm
€ 0,74
% € 1,95 (62.05% bespaard)Niet langer beschikbaar
DC-kabel, 2-polig, met bus en snelverbinder, 10mm
Dit ongeveer 16cm lange DC-kabelstuk heeft een holle bus aan de ene kant (buitendiameter 5,5mm, pendiameter 2,1mm), die bijvoorbeeld gebruikt kan worden voor de aansluiting op een bijbehorende voeding.
De aan het andere uiteinde reeds gemonteerde snelverbinder maakt het eenvoudig verbinden van 10mm brede, eenkleurige LED strips (2-polig) met deze kabel mogelijk.
Het uiteinde van de strip wordt in de verbinder gestoken en onder de contacten geschoven. Daarna wordt de houder weer dichtgeklikt, zodat een veilig en stabiel elektrisch contact tot stand wordt gebracht. Geheel zonder solderen!
Let er op dat bij waterbestendige LED strips de siliconenlaag verwijderd moet worden, zodat de contacten werken en de houder weer dichtgeklikt kan worden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zwart |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 160 mm |
| Verpakkingslengte: | 17,78 cm |
Aanmelden