DC Verdeler 1:3 1 Connector 3 Pluggen 2-polig 5,5mm
DC Verdeler 1:3 1 Connector 3 Pluggen 2-polig 5,5mm
€ 0,84
% € 2,95 (71.53% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1555
DC Verdeler, 2-polig, met één connector en drie pluggen
Deze DC verdeler voor 2-polige LED-strips met één (1) connector en drie (3) pluggen stelt u in staat om een slimme stroomverbinding te maken tussen één stroombron en drie extra verbruikers.
De connector en pluggen hebben een schachtlengte van 9mm, een buitendiameter van 5,5mm en een binnendiameter van 2,1mm.
Nominale spanning 12V/DC, maximaal 36V, stroom: maximaal 2A
De verdeelkabel is zwart en de lengte bedraagt ca. 30cm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "DC Verdeler 1:3 1 Connector 3 Pluggen 2-polig 5,5mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,03 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Productlengte: | 300 mm |
| Verpakkingslengte: | 32,26 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.